BOR-PASTRUESE LAMBORGHINI 16HP. KARBURANTI NAFTE.

Shitet nga: Llesh Gjoka 09 Nën 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Tiranë
E LEHT NE PERDORIM. NDEZJA ME MOTORRINE DHE LITAR. 1700 EURO, I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim