Aprat saldues me co2 texa german

Shitet nga: co2 31 Maj 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
Shes aprati saldues me co2i pa perdoru aparati gjindet ne kosov edh eshte importuar nga austria aprati eshte 3fazore dhe monofazor
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim