smartphon LENOVO P780+SD CARD 32Gb(super bateri ..

Shitet nga: marvi 30 Tet 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 LEK

Komuna: Tiranë
shitet lenovo p780 origjinal prodhim fundviti 2013 i perdorur nga vete une ,gjendje shkelqyer ,punon me cdo lloj karte , suporton 3g internet, me update fundit kit kat 4.4.2 zyrtar , 5 inch ekran gorilla glass 2 ,quad core procesor 1.2,
ram 1gb,rom 4gb suporton micro sd, kamer 8 mpx mbrapa me flesh dhe 1 mpx para ,telefon me bateri gjigande 4000mah mban 2/3 dite me perdorim normal si pak telefona ne treg,praktik ,versioni i bardhe nga mbrapa dhe i zi para ,me kapak alumini mbrapa shum i bukur , munt te luani nga lojrat me te fundit me ore te tera gjithashtu edhe kohe folje me telefonata mbi 10 ore ,sistem OTG ku munt te karikoni nepermjet kabllit celularin tjeter ,cdo gje ne kuti me te gjitha aksesoret si 2 kllefa ,leter xhami shtese, kufje ,karikues origjinal,gomina kufje ,falas perfshihet dhe nje karte micro sd 32 gb samsung class 10 te cilen e kam blere 30 euro .

tel 0692500391 vod club (preferohet te kontaktohet paradite )

Cel. : 0692500391
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim