shitet ose nderrohet samsung galaxy nexus 16gb

Shitet nga: Privat 28 Jan 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

160 LEK

Komuna: Tiranë
shes samsung galaxy nexus
4.65 inch super amoled full hd
camera 5 mp dhe 1.2mp
procesor 1.2 dual core
ram 1 gb
ne gjendje shum te mire funksionale
shitet 160 mij lek
nderrim i mundshem preferohet iPhone
kontakt dhe ne whatssapp..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim