shitet Galaxy s5 si i ri , ose nderrohet me iph..

Shitet nga: rei 06 Nën 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Tiranë
Galaxy s5 16 gb memorie , 2 gb ram
Esht si i ri pa asnje gervishtje eshte perfekt
Shitet 370 euro Me karikues dhe kufje origjinale dhe kutine e tij
Ose nderrohet me ndonje iphone 5s
Telefoni esht ai qe shihet ne foto
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim