shes tables 3 7 inc sim 3g 190 euro

Shitet nga: geni 22 Dhj 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Tiranë
Shes tablet samsung galaxy tab 3 7 inc me kart sim internet 3g super i perdor vetem 2 dit esht i ri me 1 vit garanci e shes sepse mora dhurat ipad dhe nuk kam ci du 2 cop sapo e kam bler tek atom kompjuter 225 euro para 1 jave.

0685013975
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim