samsung i927

Shitet nga: dori 28 Nën 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Tiranë
Samsung galaxy i927

ka parametra shume te larta dhe mund te instaloni
cdo lloj aplikacioni. Ekrani eshte 4" HD IPS me nje grafike shume te larte dhe
eshte shume i pershtatshem per video, lojra, aplikacione nga me te ndryshmet,
gjithashtu ka nje buton posacerisht per shenime kudo ne ekran!!!

-
- CPU: Dual Core 1.5GHz Scorpion
- RAM: 1 GB
- Kamera 8 MP HD
- Kamera sekondare 1.3 MP
- Video 8 MP HD
- Ekrani: 4" HD-IPS
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim