samsung galaxy s4 16gb

Shitet nga: samsung 07 Tet 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR   360 EUR

Komuna: Tiranë
Shes samsung galaxy s4 nje muaj te perdorur me kuti e tgjitha. Telefoni esht blere ne Itali, esht pa gervishtje dhe shum i mirembajtur. Nderrimi vetem me iphone 5 i te njejtes gjendje. Flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim