samsung galaxy ace gt-s5830

Shitet nga: tani 23 Tet 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 LEK

Komuna: Tiranë
shitet samsung galaxy ace gt-s5830 i zi ne gjendje shume te mire pune.rom 2gb ram 158mb.wifi bluetooth.camera 5 mp.karte memorie 2 gb.karikus dhe kufje me mikrofin origjinale.fishe kompjuteri.pak i gervishtur ne anesore.i pershtatshem per facebook viber whatsapp etj.qese mbrojtese per touchin.bateri e re origjinale.cmimi 12000 lek i padiskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim