ore telefon me menu iphoni e sapoardhur nga amer..

Shitet nga: gert 31 Gsh 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 LEK

Komuna: Tiranë
shes ore telefon e sapoardhur nga amerika me qese kuti kufje dhe karikues.
shume praktike pasi te eleminon mbajtjene telefonave ne xhep.

shitet ose ndrohet me ndo1 telefon black barry.

te interesuarit te kontakotjne : 0698678888
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim