lg3

Shitet nga: bledi 12 Tet 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

54 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet lg3 i ri.vetem esht ndezur per tu provuar.esht 32 giga dhe ka 3 giga ram.bashk me lg3 jepet falas dhe kasa origjinale qe kushton 30 euro.lg3 ka ardhur nga amerika
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim