ipod 4th generation

Shitet nga: Niku 18 Krr 07:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Tiranë
Ne gjendje shume te mire,8gb.Per kontakt ne: 

kreshnikxhaxho@yahoo.com 

https://www.facebook.com/pages/KOMPJUTERA-dhe-SMARTPHONE-PER-SHITJE/103405726415189?ref=hl

Cel. : 0693657836
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim