iphone 5s silver

Shitet nga: gerald 18 Nën 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 LEK

Komuna: Tiranë
Iphone 5s silver
ne gjendje shume te mire asnje gerrvishtje ne ekran as mbrapa
Iphone I sapa sjallur nga Anglia
16 GB
Eshte me cydia dhe me jalebrake
Nr cel:0685558899
600 L me marrveshje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim