iphone 5/5s pranohet per nderrim SPV M5000

Shitet nga: Rei 05 Tet 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
SPV M5000 ne gjendje shume te mire , gati 2 jave i perdorur , full options .
Mund te perdoret si laptop dhe si celular njekohesisht . Nderrim i mundshem me iPhone 5s / Sony XPeria z2/
iPhone5 / Htc ONE / Galaxy s4 ose s5 / Sony Xperia z.
Ne qofte se keni ndonje celular tjeter mund te me kontaktoni per cdo nderrim te mundshem
0696382137
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim