iphone 5 16 gb, factory unlocked white / blue

Shitet nga: Ali 22 Dhj 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

370 LEK

Komuna: Tiranë
Pershendetje te gjitheve

Kam per shitje kete telefon te bardhe / blue, iphone 5 16 gb, tel eshte factory unlocked dhe pranone cdo karte. Tel eshte i perdorur por ne gjendje shume te mire dhe shume i mirembajtur. Ju lutem shikoni fotot per me shume info. Te interesuarit ju lutem kontaktoni Ali ne 0697975112

Ju do bleni Tel, charger dhe box

Faleminderit per shikimin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim