iphone 4s 32gb

Shitet nga: Eri 09 Qer 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet iphone 4s i zi ne gjendje te shkelqyer pa asnje gervishtje factory unlocket 32 gb,ose ndrohet me tel tjeter ne varesi te tel dhe lek +
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim