iphone 3gs 8gb

Shitet nga: fatos 25 Sht 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 LEK

Komuna: Tiranë
shes iphone 3gs ka ca gervishtje te vogla ne ekran dhe mbrapa eshte ne gjendje funksionale 100% 8 giga memorje iosin e fundit 6.1.3 flm per mirkuptimin. cmimi pak i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim