iPhone 6 dhe2 5s factory unlock

Shitet nga: iphone 6 dhe 2 iphone 5s 04 Dhj 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Tiranë
iphone 6 ne kuti me te gjitha aksesoret me dhe 2 5s ne gjendje perfekte te sapo ardhur na usa te zhbllokuar na fabrika te gjith bashk 1400 euro vec e vec kane cmim tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim