iPhone 6 128 gb i ri ne kuti dhe me garanzi eu..

Shitet nga: romina 25 Nën 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Iphone 6 128 gb original , i ri , me garanzi 1 vjecare europiane , i blere ne dyqanet apple store 1000 euro , i diskutueshem. Bashke me iphonin do te merrni faturen dhe garanzin e blerjes nga dyqani apple store.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim