iPhone 6, te rinj ne kuti, 16GB

Shitet nga: Mobile Zone 06 Shk 01:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

670 EUR

Komuna: Tiranë
iPhone 6, ngjyre e zeze, e bardhe dhe gold, 16GB dhe 64GB te rinj ne kuti. Punojne me cdo karte.

16GB - 670 Euro
128GB - 900 Euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim