iPhone 5s

Shitet nga: ermal 30 Tet 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

670 LEK

Komuna: Tiranë
shes iphone 5s ....670mij lek... 2 jav i perdor dhe eshte ne gjendje shum te mir per me shum me kontakotini ne nr e cel..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim