iPhone 5s gold

Shitet nga: franci 26 Sht 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

560 LEK

Komuna: Tiranë
telefoni esht ne gjendje si i ri. shum pak i perdorur.i mbajtur ne kapak mbrojtes dhe xham qe mbron ekranin. per me shum shikoni fotot.falas disa kapak te ndryshem per femra.(cmimi nuk ka marveshje)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim