iPhone 5s WiFi facebook viber skype tango 3G -..

Shitet nga: iPhone 5s 20 Nën 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Tiranë
shes iphone, 5s, te ri me karikues kablo per pc, kufje.
Kane wifi, version te iOS 7-shit, aplikacionet te gjitha, 16 giga memorie.
cel. ka kamer, facebook viber etjetj,
kemi ngjyr TE ZEZ (black) dhe SILVER te bardh
jane 99% si origjinali, te ardhur nga Dubai, prodhim per treg arab,


per informata cel. 0682735115
ose permes postes
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim