iPhone 5s Gold

Shitet nga: i phone 25 Sht 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

395 EUR

Komuna: Tiranë
i Phone 5s Gold
Ne gjendje shume te mire
eshte i zbllokuar nga fabrika
shoqerohet me aksesoret dhe kutine e tij perkatese
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim