iPhone 5s 16 gb space grey

Shitet nga: markmarku 06 Jan 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
shitet iphone 5s space grey 16 gb me te gjitha aksesoret ne kuti i blere ne usa dhe eshte brenda garancise teknike.ne gjendje shume te mire pa asnje gervishtje..perfekt i perdorur nje jave ne sheiperi i mbajtur me xham te temperuar per te mbrojtur ekranin dhe kase alumini.shiko fotot.cmimi 400euro i padiskutueshem ..vetem te interesuarit cel..faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim