iPhone 5c

Shitet nga: xxxxx 01 Dhj 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shes iphone te perdorur me pak fare gervishtje ..iphone 5 te zi me 420 mji lek ose 300€ te bardh **64gb** qe sdo e gjeni n asi lloj vendi tjeter kaq lek me kete cmim..dhe 5c te bardh te zi blu ose jeshil ....me cmim 340 mji lek ose 245€...cmimet jan spektakolare sbehet llaf per ulje ...telefonata serioze orari telefonatave 8am-10pm.. i phonet jan t gjith europian ne ndonje rast specifik mund tjap deri ne nje muaj garanci ....fotografi nuk kam ven per arsye se jan shum telefona esht mundim ne rast se jeni te interesuar per ndonji te caltuar mund tju qoj fotografi me email
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim