iPhone 5c

Shitet nga: iphone 5c 03 Nën 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Tiranë
iphone 5c , 3 muaj i perdorur i mbajtur shum mir ne gjendje shum te mir si cel. ngjyre blu. si i ri i perdorur vetem me mbrojtese dhe qese perpara.
BEJM DHE NDERRIME ME GALAXY S4.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim