iPhone 5C 16gb blu

Shitet nga: gjergji 01 Nën 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
shitet Iphone 5c , 16gb, i zhbllokuar, nga amerika, i perdorur per pak kohe dhe duket si i ri. ngjyra eshte blu dhe per cmimin telefononi 0699979268.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim