iPhone 5

Shitet nga: zxxxx 01 Dhj 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Shes i phone 5 **64gb** 420 mji lek ose 300 € eaht cmimi i nje i phone 5 me 16 gb por me ndryshimin qe esht 64 gb ..disponoj te zi dhe te bardh...cmimi absolutiaht i panegociushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim