iPhone 5

Shitet nga: Denis 30 Nën 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

259 EUR

Komuna: Tiranë
iPhone 5 Silver (i bardhe)
16 GB
Ne gjendje shum te mire,i mbrojtur gjat gjith kohes me ''screen protector''
WiFi jo aktiv,per rregullimin e te cilit nevojiten vetem 20 € dhe i panevojshem per ata qe perdorin oferta mujore
Shoqerohet me te gjith aksesoret perkates
Cmimi:259 € i padiskutueshem...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim