iPhone 5

Shitet nga: Emin 08 Nën 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet iphone 5 ne gjendje shume te mire pak muaj i perdorur i blere ne kuti te shpresa al pa asnje gervishje para dhe mbrapa i mbajtur gjith kohes me qese
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim