iPhone 5

Shitet nga: Roni 13 Sht 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

47 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet iPhone 5 , pak i perdorur , ne gjendje shume te mire . Me kutine origjinale , gjithashtu kufje dhe karikues . Cmimi i diskutueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim