iPhone 5 white

Shitet nga: nedian 24 Sht 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes iphone 5 white ne gjendje shume te mire. I blere ne apple store tirane.. me kuti dhe me te gjithe aksesoret.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim