iPhone 5 i zi 16GB i perdorur

Shitet nga: Iphone 5 10 Dhj 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet iphone 5 16G i zi ne gjendje te mire, me garanci, cmimi 220 €. Telefoni punon vetem me karte AMC (blere ne dyqan AMC dhe perdorur nga 1 dore). Te interesuarit tel/sms ne nr. 0682084252.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim