iPhone 5 i zi.

Shitet nga: R.T 29 Krr 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
iPhone 5 i zi 16G. I blere ne kuti dhe eshte 4 muaj i perdorur.
te interesuarit te telefonojn ne 0696958171
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim