iPhone 5 i bardhe 16 gb Factory unlocked

Shitet nga: Eusebio 19 Qer 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 LEK

Komuna: Tiranë
Celulari eshte si i ri ka vetem ne te gervishtur te vogel ne pjesen e poshtme qe nuk bie shum ne sy pervec kesaj telefoni nuk ka asnjengervishtje tjeter eshte i paster dhe funksionon shume mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim