iPhone 5 i bardhe, 16G

Shitet nga: Klejdi 12 Nën 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet iPhone 5 i bardhe, 16G, ose nderrohet me 5S +/- vlera

I perdorur vetem nga nje person qe nga blerja, i mirembajtur, ne gjendje shume te mire, dhe celular shume i mire, i mbajtur gjithmone me cover dhe qeskat mat (jo me shkelqim, qe jane edhe me te mirat). Ne kuti me te gjitha aksesoret origjinale, karikuesin, kufjet, gjelperen per nxjerrjen e SIM card.
Cmimi 300€ ose 42 mije leke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim