iPhone 5 full unlock

Shitet nga: Reni 15 Dhj 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
iPhone 5 i perdorur full unlock punon per cdo lloj karte ,iphone shoqerohet dhe me kase anesore. Cmimi nuk ulet.Per cdo info me kontaktoni ne emeilin tim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim