iPhone 5 64gb zi&bardh

Shitet nga: xxxxx 03 Dhj 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
SUPER iphone te zi dhe te bardhe 64 gb ne gjwndje te mir "carrier : 16.1 " qe dot t thot te ardhur t gjith nga europa instalimi i ios 8.0.1 seaht asi lloj problemi sepse do kini dhe 51 gb te lira plus cfar ze cpu ja e telit ...telefonat jan t paster te shitur nga klientela ime persona le qe i kan len per t mar nje version me te mir te blera ne gjermani ,itali dhe greqi..i gatshem per cdo kontrroll nga ana juaj ...orari telefonatave 7am-10pm..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim