iPhone 5 64gb **super cmim kush e mbyll sot**

Shitet nga: xxxxx 18 Dhj 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

390 LEK

Komuna: Tiranë
Shes iphone 5 cmimi super ofert ...i padiskutueshem 390 mji lek per 64 gb iphone 5 ...ne gjendje te mir pa goditje...kam dhe 32 gb te bardh dhe te zi edhe 16 me cmim me te vogel se ky i 64gb qe kam ven siper...mbas ores 10pm vetem sms
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim