iPhone 5 32gb factory unlocked black

Shitet nga: Iphone 5 04 Krr 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet osw nderrohet iphone 5 32gb ngjyre e zeze factory unlocked ne gjendje shum te mire
I mbajtur me kase mbrojtese shoqerohet dhe me karikuesin e vet
Cmimi 280€ i diskutueshem ose preferohet nderrim me smartfon ose ipad.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim