iPhone 5 16gb Black

Shitet nga: Elvi Lickollari 30 Dhj 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes iPhone 5 ( MODEL A1428) i zi i zhbllokuar nga fabrika 16gb

Eshte ne gjendje shume te mire i ardhur nga Amerika. ne ekran ka qese mbrojtese i pa gervishtur fare ne ekran dhe shume pak i perdorur
iPhone vjen me kuti dhe kufje origjinale me kase mbrojtese dhe karikues
eshte ne gjendje perfekte
E shes per arsye se poseidoj iPhone 5s

nqs jeni te interesuar dergoni vetem mesazh.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim