iPhone 5 16Gb

Shitet nga: iPhone 19 Sht 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
iPhone 5 16G. Ne gjendje shume shume te mire. iPhoni eshte i zi. Mban bateri 13 ore duke perdorur internetin pa pushim( fb, whatsapp etj.) dhe duke folur ncel gjithashtu.
Cmimi 300€ i padiskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim