iPhone 5 64gb

Shitet nga: xxxxx 03 Dhj 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Shes i phone 5 te zi&bardh 64 gb ne gjendje te mir te gjith te ardhur nga europa carrier 16.1 ...update me ios8.0.1 sdo jet problem per shkak te memories t madhe qe kan...telefonatat 7am-10pm..rajoni tirane ...cmimi teper i arsyeshem per permasat e telefonit pra 64 gb dhe i padiakutueshem fare me kte cmim shiten i phone 5 16 gb te vrar ...un i kam ne gjendje te mir te dyja llojet e ngjyrave ..e disponoj i sasi shum te madhe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim