iPhone 5 64gb

Shitet nga: xxxxx 01 Dhj 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
I phone 5 te zi dhe i bardhdisponoj 2 cop i ziu esht pak i vrar jo shum gervishtie....i bardhi me mir ..cmimi super okazion 420 mji lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim