iPhone 4s i zi 16gb factory unlocked

Shitet nga: indrit 11 Dhj 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Iphone 4s 16gb i zi factory unlocked ne gjendje shume te mire me karikues dhe fishe.Per me shume info mbi telefonin:

http://www.gsmarena.com/apple_iphone_4s-4212.php

Cmimi 200euro

Tel. : 0692568088
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim