iPhone 4s i zhbllokuar

Shitet nga: toll 22 Maj 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Tiranë
Dyqan i ri telefonash te perdorur *ne gjendje te mir dhe me garanci* i hapur pran brrylit per me shum klikoni ne linkun ngjitur http://toll1.hostedgalleries.me/the-most-flawless-responses-to-a-wrong-number-text-lol
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim