iPhone 4s 32GB

Shitet nga: Genti 26 Maj 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet iphone 4s ne gjendje shume te mire pak i perdorur.gjithashtu iphone eshte me leter mbrojtese si para dhe pas tij,dhe vjen me te gjithe aksesoret,e shes kaq lire per arsye se kam dhe 2 te tjere...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim