iPhone 4s

Shitet nga: Erandes 09 Sht 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Tiranë
Shes I phone 4s 16 gb ... Celi eshte i bardhe dhe me chip...Kontaktojn vetem bleres serioz... cmimi 180 euro pak i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim