iPhone 4S 16GB me chip RSim2 +iHome +HDMI output..

Shitet nga: Ermal 21 Gsh 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Përshëndetje,

shes një iPhone 4S 16GB të zhbllokuar me chip R SIM 2. Telefoni ësht i përdorur ndaj ka edhe shenja përdorimi, në cepin e poshtëm majtas ka një krisje në ekran por që nuk influencon në përdorim fare, ësht thjesht estetike dhe i duhen ndërruar butonat e zërit në anë. Çmimi ësht 20.000 Lek dhe telefonin e jap bashkë me iHome docking station dhe një HDMI output cable.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim